Arka Baskılı Etiket

Çift yön baskılı etiket

Yapışkanlı yüzeye baskı ile şeffaf ambalaj üzerinde çift taraflı etiket görünümü sağlanabilir. Sıvı sabun, su, kolonya, kozmetik ürünleri için tercih edilen bir etiket türüdür.

Reklam amacıyla kullanılan içten yapıştırmalı cam etiketleri veya belli dönemlerde gerçekleşen bir kampanyaya yönelik indirim etiketleri olarak kullanılan bu ürünler, etiketin ön yüzü ve yapışkan yüzeyine aynı ya da farklı tasarımları, istenilen şekillerde üretebildiğimiz etiketlerdir.

Çift taraflı sticker etiketler, pratik kullanımı ve işlevselliği ile geniş bir kullanım alanı buluyor kendine. Şeffaf malzeme üzerine gerçekleştirilen baskı, ön ve arka kısmın beyaz baskısı ile tamamlanıyor. Böylece cam zemin üzerine yapıştırıldığında her iki taraftan da düz ve harika bir görünüm elde edilmiş oluyor. Beyaz baskı yönteminin efektif bir şekilde kullanıldığı bu çalışma, cam etiketi olarak da bilinen ürünleri ortaya çıkarıyor.

Cam zemin üzerindeki etiketler, pek çok farklı kullanım alanında karşımıza çıkabiliyor. Her iki taraftan da düz görünmesi ve kusursuz olması ise çok önemli… İşte bu görünümü elde etmek için böylesine özenli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Özel baskı yöntemleri ile nihai sonuca ulaşabiliyoruz.

Çift taraflı sticker etiketler nerede kullanılır?

Çift taraflı sticker etiketler, genellikle cam zemin üzerinde kullanılır ve bu şekilde harika sonuç verir. Dolayısıyla cam zeminin söz konusu olduğu pek çok alan, kullanım kapsamına giriyor. Bu arada önemli olan ise camın iki tarafından da görüntü almak istenilen şartlardır.

arka-baskili-etiket4
arka-baskili-etiket3
arka-baskili-etiket2
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?