Nonperm Etiket

İz bırakmadan sökülen etiket

Yapışkan özelliği sayesinde yapıştığı yüzeyden iz bırakmadan sökülebilen etiketlerdir. Kağıt bazlı veya plastik bazlı tüm materyallerin non-perm tutkala sahip olması mümkündür.

Non-permanent etiket, az yapışkanlı bir sticker türüdür ve bu sebeple de geniş bir kullanım alanından söz edilebilir. Pek çok farklı boyutta ve şekilde tasarlanabilen nonperm etiket, farklı yüzeylere yapıştırılabildiği gibi kolayca da çıkarılabilir.

Az yapışkanlı olması sayesinde elde ettiği bu kabiliyet ile etiketlerinizi çıkarıp istediğiniz farklı bir yüzeye yapıştırma şansına sahip olabilirsiniz. Kaliteli baskı ve canlı renkler ile dikkat çeken sonuçlar elde edilebilmektedir. Ayrıca bu tür ürünler, hemen hemen herkesin hayatında bir şekilde yer alır. Bazen bir gereklilik, bazen ise bir hobinin parçası olarak bu teknikle üretilmiş ürünler tercih edilebiliyor.

Non-permanent Sticker nerede kullanılır?

Non-permanent sticker kullanımı, oldukça geniş bir alana yayılır. Çünkü çeşitli boyutlarda tasarlanıp üretilebilir ve az yapışkanlı olması ile de farklı yüzeylerde başarılı sonuç verir. Yerini değiştirmek de mümkün olduğundan caziptir. Örneğin nonperm etiket, bir fotoğraf baskısı ile fotoğraf albümünde yer alabilir. Bu şekilde hem pratik hem de keyifli bir albüm tasarımı yapılabilir.

Kısacası bu tür etiket baskıları ile yeni nesil bir fotoğraf albümü tasarlanabilir. Daha farklı alanlarda kullanımı için ise profesyonellerden bilgi almak ve buna uygun bir tasarım ve üretim süreci planlamak yerinde olacaktır.

nonperm-etiket3
nonperm-etiket4
nonperm-etiket1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?