Polietilen-PE Etiket

Esnek, sağlam ve plastik bazlı etiketlerdir.

Polietilen etiketler, yırtılmaz ve su geçirmez etiketlerdir. Ürün ambalajlarına uyum sağlayacak şekilde esneme kabiliyetine sahiptir.Ürün kullanımında esneklik gerekiyorsa daha güçlü yapışma ve rahat kullanım için polietilen etiketler
tercih edilmektedir.

Suyla temas etmesi muhtemel gıda, kozmetik, deterjan vb ürünleri için sıklıkla kullanılır.

Donmuş gıda etiketleri, şampuan etiketleri, soğuk içecek etiketleri, madeni yağ etiketleri gibi nemli bir ortamda durması gereken ya da ambalajının esneme durumu oluşabilecek ürünler için sıklıkla tercih edilir.

Opak PE olarak da bilinen bu etiketler, sıcak dolum yapılan ürünler için de ambalaja sağlıklı koşullarda yapışma sağlayan ensekliğe sahiptir.

Mat Polietilen PE Etiketler
Mat PE etiketler isminden de anlaşılacağı gibi mat görünümlü pe etiketlerdir. Mat polietilen etiketler barkod yazıcıda ribon ile baskı yapılmasına uygun etiketlerdir. Neme, suya sürtünmeye dayanıklı etiketlerdir.

Opak Polietilen PE Etiketler
Opak PE etiket Parlak görünümlü PE etiketlerdir. Opak PE etiketler akış yönünde yırtılmazlar. Belli bir oranda esneme yapabilirler. Direk olarak ısıya karşı dayanıklı değildir.

Data Polietilen PE Etiketler
Data PE etiket mat görünümlü polietilen etikettir. Data PE etiketler yırtılmaz ve esnemez. Data PE etiketler neme, ısıya, kimyasallara, deniz suyuna dayanıklıdır. Data PE etiketler diğer PE etiketlere göre daha dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyleri sayesinde barkod yazıcıda yapılan ribon baskıları çok net ve kalitelidir. PE etiket ucuz fiyat, kalite ve hizmet avantajı ile hizmetinizdeyiz…

polietilen-etiket2
polietilen-etiket3
polietilen-etiket4
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?