FAQs

Frequently Asked Questions

Elbette, gönderilen tüm tasarımlarda kesim payı, çözünürlük, yerleşim gibi kontrol işlemi ücretsiz bir şekilde yapılmakta olup, göze çarpan bir hatada müşteriye bilgi verilerek tekrar gönderilmesi talep edilmektedir. Bizim düzeltebileceğimiz bir durum olması halinde müşterinin mail adresine onay için son hali gönderilmektedir. Onay işleminden sonra baskı programına dahil edilmektedir.
Fiyat Teklifi iletmek için sipariş etmek istediğiniz ürünün bazı teknik detaylarına ihtiyacımız olacak. Ölçü, kullanılacağı ürünün özellikleri, saklama koşulları, sipariş adedi gibi detayları bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Emin olmadığınız her teknik bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz size uygun olan en iyi alternatifi sunacaktır.
Siparişin üretim süresi teknik talepler ve detaylara göre farklılık göstermektedir. Öncelikle basılacak olan tasarım konusunda mutabakat ve onay sürecimiz olacaktır. Onay süreci tamamlandıktan sonra belirlenen teknik özelliklere göre siparişinizin teslim süresi hakkında bilgilendirme yapılacaktır.
Tasarım için ürün özelliklerini, vurgulamak istediginiz noktaları, ürünün kullanım alanlarını, segmentini ve var ise logonuzun düzenlenebilir formatta bir dökümanını (pdf,ai, cdr) bize iletmeniz gerekmektedir. Bunların yanında dilerseniz talep ettiginiz renk, örnek, font vb tüm detayları da bize aktarabilirsiniz. Kreatif ekibimiz inceleyerek talebinize en uygun tasarım çözümünü sunacaktır.
Baskılı ürünler konusunda sınırsız alternatifler için iletişim kanallarımızdan ihtiyacınızı ilettiginiz takdirde , talebinizle ilgili tüm detaylar hakkında bilgi verilecektir.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?